seo-klient-pozycjonowanie

kampania-seo-amazon

amazon-firma-wspolpraca

Postaramy się za jakiś czas zaktualizować aktualny stan firm którymi się opiekujemy.

 

Amzteam.pro – pomoc w sprzedaży na Amazon

AmzTeam to firma, którą można nazwać swego rodzaju pionierem na polskim rynku, ponieważ jako jedna z pierwszych zaczęła oferować usługę pełnej obsługi sprzedażowej na wszystkich rynkach Amazon, na którą składa się rynek amerykański oraz rynki europejskie. Współpraca na takiej zasadzie sprawia, że firma bierze całą odpowiedzialność za osiągane rezultaty i wysokość sprzedaży na siebie, co znacznie pomaga przedsiębiorcom, którzy posiadają wiele innych zadań i działalności. Klienci firmy amzteam.pro mogą oczywiście zdecydować się na jedynie częściową współpracę z ekspertami z branży e-commerce. W praktyce oznacza to, że można przekazać swoim partnerom najtrudniejsze lub najbardziej czasochłonne rodzaje zadań związanych ze sprzedażą i promocją produktów na Amazon. Nasza współpraca z AmzTeam obejmuje pozycjonowanie strony oraz przeprowadzanie kampanii reklamowych PPC. Wszystkie działania przynoszą bardzo dobre rezultaty, czego najlepszym potwierdzeniem jest stale rosnąca pozycja strony w wynikach wyszukiwania oraz liczba odwiedzin na stronie i nowych klientów.

Pozycjonowanie strony amzteam.pro

Nasza agencja zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych. To właśnie ta usługa jest głównym przedmiotem współpracy pomiędzy naszą firmą a amzteam.pro.  Pozycjonowanie jest zbiorem różnych operacji i ulepszeń obejmujących wprowadzanie optymalizacji na stronie, czyli tak zwane. SEO oraz poza nią (off-site), które wspólnie mają na celu poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwania. W efekcie firmy, z którymi współpracujemy, mogą liczyć na pozyskanie nowych klientów i zbudowanie swojej marki. Za ocenę i pozycję strony odpowiadają algorytmy Google, które sprawdzają jakość strony na wiele różnych sposobów Pozycjonowanie strony internetowej to stały proces, który wymaga czasu oraz stałego kontrolowania i ulepszania wielu pomniejszych czynników. Tak przedstawia się również sytuacja z naszymi klientami. Stale pozostajemy w kontakcie z właścicielami firmy AmzTeam oraz śledzimy statystyki strony, które dają nam wgląd w rezultaty naszych działań.

Jak pozycjonujemy strony naszych klientów?

Pozycjonowanie to złożone przedsięwzięcie, które musi być dostosowane do konkretnej firmy i branży. W przypadku Amzpro, firmy której większość klientów współpracuje z nią w modelu B2B, dlatego skupiliśmy się na dociekaniu i tworzeniu treści skierowanej do takiej grupy odbiorczej. Nasze działania były skrupulatnie zaplanowane i rozłożone w czasie, co poskutkowało bardzo dobrą skutecznością niemal wszystkich działań.
Strategie pozycjonowania stron internetowych, które używamy do poprawy pozycji stron naszych klientów, różnią się w zależności od wielu czynników. Niemniej jednak podstawowe działania zazwyczaj są bardzo do siebie podobne. Jednym z nich jest odpowiednie dobranie słów kluczowych. Wykorzystuje się je w celu trafienia do jak największej grupy potencjalnych klientów. Słowa kluczowe należy dobrać tak, aby do stronę mogły dostać się ludzie, którzy mogą być zainteresowani usługami firmy AmzTeam. Na początku współpracy przeprowadziliśmy audyt SEO, który pozwolił nam na określenie, jakie zmiany powinniśmy wprowadzić, aby móc poprawić pozycję w wynikach wyszukiwania. Audyt SEO pozwala na dokładną strukturę naszej witryny , treści które na niej wprowadziliśmy, pod względem zgodności z obowiązującymi algorytmami Google.

Współpraca z amzteam.pro obejmowała także stworzenie treści dostępnej dziś na stronie. Bazując na wykonywanym audycie i określeniu strategii pozycjonowania strony, przygotowaliśmy artykuły, które zawierają bardzo ciekawe informacje oraz są wykonane w sposób przyjazny dla SEO.  To waśnie opisy i artykuły zawarte na stronie są jednym z kluczowych czynników, dzięki którym nasza strona jest dla wyszukiwarki wartościowa. Unikalny i dobrze przygotowany content ma wpływ na pozycje w naszej witryny, ale także sposób na dotarcie do nowych grup klientów poprzez dostarczanie im wiedzy.

Skuteczne pozycjonowanie strony dzięki Seo Managment

W przypadku pracownia strony dla AmzTeam musieliśmy także zadbać o odpowiednią optymalizację strony. Optymalizacja naszej strony www dla określonych słów kluczowych jest działaniem które powinniśmy cyklicznie powtarzać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Profesjonalne pozycjonowanie, którym zajmujemy się już od wielu lat, obejmuje także link-building, ponieważ wymaga ono nie tylko poprawiania zawartości strony (czyli w skrócie on-site SEO), ale również elementów znajdujących się poza nią (czyli off-site SEO). Skutecznie budowany profil linków dla naszego klienta – Amzteam.pro sprawił, że pozycja witryny w wyszukiwarce Google znacznie się poprawiła. Jak twierdzą sami właściciele firmy, poprawiła się także sama jakość marki i jej rozpoznawalność, co jest nie mniej istotne niż osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Na co mogą liczyć nasi klienci?

Nasza agencja zajmuje się szeroko rozumianym pozycjonowaniem stron internetowym, na które składają się liczne działania zastosowane w przypadku współpracy z amzteam. W sytuacjach, kiedy mamy do czynienia z inną formą współpracy, branży lub celem firmy, zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów i stosujemy również inne techniki. W Seo Managment zajmujemy się także przeprowadzaniem kampanii PPC, czyli wykorzystywaniem płatnych reklam Google AdWords. Zajmujemy się także projektowaniem stron internetowych, które są zarówno „SEO-friendly”, jak również dobrze odbieranie przez realnych użytkowników. Nasi klienci mogą także liczyć na konsulting, podczas którego omawiamy najlepsze strategie, które mogą pomóc w rozwoju firmy i budowaniu jej pozycji w internecie.

Interesuje cię pozycjonowanie lokalne, zapraszamy do kontaktu:

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Olsztyna

Pozycjonowanie stron www dla Gdańska, Gdynii i Sopotu

Pozycjonowanie w internecie dla firm w Warszawy

Leave a Reply