Współpraca przy pozycjonowaniu biura nieruchomości

Usługi SEO/SEM dla firmy z branży nieruchomości

GrupaCDF korzysta z naszych usług w zakresie pozycjonowania strony www oraz prowadzenia kampanii PPC.  Kampania PPC, czyli pay per click, będąca składową działań SEM to rodzaj reklamy internetowej. Płatność następuje w momencie kliknięcia linku, a nie wyświetlenia.  W związku z popularnością tego modelu opłaty za reklamę w wyszukiwarkach, poprzez PPC określa się reklamę płatną w wyszukiwarkach, czyli tzw. wyniki płatne.
W ramach działań SEM, czyli Search Engine Marketing, wykonywanych dla GrupaCDF, poza reklamami PPC, wykonuje się działania SEO (Search Engine Optimization), koncentrujące się na optymalizacji strony www. W związku z faktem, iż na rynku przybywa konkurencji, nowych agencji oraz biur nieruchomości, szczególną uwagę przywiązujemy do wyboru najlepiej konwertujących słów kluczowych, czyli takich, po których użytkownik szuka usług, nie tylko jakiegoś biura nieruchomości. Pozycjononowanie SEO, czyli organiczne ma doprowadzić konsumenta jak najbliżej  określonego biura.

Pozycjonowanie strony biura nieruchomości w Olsztynie
Cel działań SEO/SEM dla branży usługowej

Działania SEM  nie są jednorazową akcją reklamową, nie mogą być postrzegane jako jednorazowa czynność. Zaprzestanie w tym momencie działań i oczekiwanie dalszego wzrostu sprzedaży może przynieść rozczarowanie . Działania te są zawsze długotrwałym procesem. Dlatego długotrwała współpraca musi być oparta na wzajemnym zaufaniu oraz zrozumieniu przez klienta celu działań, oraz dlaczego wyznaczona kwota budżetu jest optymalna. Comiesięczny raport ma za cel weryfikację efektów pracy agencji Seo Management ( np.pozycje z wyszukiwarki, spis pozyskanych linków, raport z oprogramowania SEO) oraz dostosowanie działań do potrzeb.
Ciągły monitoring, optymalizacja strony internetowej wiąże się ze zmieniającą się rzeczywistością. Powstają nowoczesne technologie wspomagające tworzenie oraz prezentowanie strony www. Technologie te umożliwiają lepsze radzenie sobie ze zmieniającym się algorytmem Google. Jak grzyby po deszczu pojawia się konkurencja,chcąca zaistnieć w internecie. Po podjęciu zabiegów SEM, czy to SEO czy PPC, kluczowa jest regularna obserwacja oraz analiza ruchów na stronie. Analiza ruchu ukazuje nam skuteczność lub bezskuteczność naszych działań SEM, powziętych na stronie klienta. W oparciu o te dane można podjąć decyzję o np. zwiększeniu natężenia działań marketingowych, zwiększeniu budżetu, wprowadzeniu innych narzędzi, których zadaniem jest zwiększenie ruchu na www. Wszelkie działania SEO/SEM wykonywane przez naszą agencję mają wspomóc klienta w osiąganiu jego celów biznesowych, a to przekłada się na sukces oraz wzmocnienie swojej pozycji wśród konkurencji.

Zapraszamy do współpracy z Seo Management

Firma Seo Management zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Kompleksowość naszych usług gwarantuje klientom ciągły rozwój, zdobywanie przewagi nad konkurencją w internecie. W naszej ofercie klienci znajdą usługi z obszaru SEO/SEM, czyli pozycjonowanie stron www, konsulting SEO, profesjonalnie przeprowadzony audyt SEO, prowadzenie kampanii Google Ads, a także tworzenie stron internetowych. Bezpłatny konsulting SEO to nie tylko optymalizacja strony www i weryfikacja wdrażanych działań, zmiany w strukturach serwisu, ale wybór firmy do prowadzenia działań SEO czy asysta w tworzeniu takiego działu w strukturach firmy klienta.

Pozycjonowanie twojej strony internetowej, to szansa dla twojej firmy na rozwój!
Czasy zawrotnego rozwoju technologii, szybkiego przetwarzania informacji i dużego zapotrzebowania na wiedzę, która ma być równie szybko dostarczona, zmuszają przedsiębiorców do wyjścia poza ramy standardowej „naziemnej” reklamy. Obecnie, posiadanie funkcjonalnej, przejrzyście zaprojektowanej strony www, jest naturalnym etapem w rozwoju każdego biznesu. Dzisiaj strona musi być dostępna nie tylko na desktopie, ale także poprawnie wyświetlać się na ekranach urządzeń mobilnych ( RWD). Musisz istnieć w internecie, aby istnieć na rynku usług. Nowoczesny użytkownik internetu tam właśnie kieruje swoje kroki w poszukiwaniu usług oraz produktów. Seo Management prowadzi kompleksową obsługę klientów, proponując budowę stron www. Jednak jeszcze posiadanie strony www nie spowoduje, że będziesz widoczny w przestrzeni wirtualnej.

Z pomocą przychodzi  Seo Management, pozycjonując stronę.
Pozycjonowanie strony poprzedza przygotowanie strategii działania. Zanim przystąpimy do pozycjonowania strony www naszego klienta, przeprowadzany jest audyt SEO, którego zadaniem jest implementacja rozwiązań, dzięki którym strona zostanie zoptymalizowana. Optymalizacja strony to między innymi analiza wartości słów kluczowych, czyli słów, po których użytkownik wyszukuje Państwa usługi w wyszukiwarce Google. Wyszukiwarka Google klasyfikuje strony www, używając do tego algorytmów. Dzięki zabiegom SEO/SEM, strona klienta wyświetla się na wyższych pozycjach w wyszukiwarce Google, dzięki temu szukający usług, ma szansę kliknąć właśnie w jej link. Następnym krokiem w procesie pozycjonowania jest tzw. link buidling, czyli pozyskiwanie linków ze stron zewnętrznych takich jak, katalogi, fora tematyczne, blogi eksperckie oraz artykuły sponsorowane; istotne jest zapełnienie strony www wartościowymi treściami z plecionymi słowami kluczowymi.

Leave a Reply