Kampanie facebook i google ADS dla opieki seniora

Co firma zyskała dzięki współpracy z SEO Management?

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy naszymi firmami, udało się w bardzo dużym stopniu zoptymalizować stronę internetową kameasenior.pl pod kątem SEO. Na samym początku, przed podjęciem działań, został przeprowadzony audyt dotychczasowej historii strony pod kątem SEO. Zweryfikowaliśmy, jakie praktyki zostały podjęte i dokonaliśmy korekty – przedstawiliśmy naszemu klientowi plan działania, po czym przystąpiliśmy do realizacji. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie udało się osiągnąć wymierne efekty. Nasza wiedza i doświadczenie w kwestii SEO pozwoliły nam na skuteczne przekształcenie witryny w taki sposób, aby była ona przyjazna zarówno dla algorytmów wyszukiwarki, jak i dla potencjalnych klientów, którzy ją odwiedzają. Dodaliśmy niezbędne treści na stronę i zmodyfikowaliśmy odpowiednio jej format – widoczne zyski były widoczne niemal błyskawicznie.

Dobrze dobrana strategia jako klucz do skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Wykonując naszą pracę, na pierwszym miejscu stawiamy dobro swoich klientów, dokładając wszelkich starań, aby zmaksymalizować ich zyski. Mamy świadomość tego, że kluczem do skutecznej reklamy w internecie jest dobry plan i konsekwencja, a stworzenie strategii marketingowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb i rynku jeszcze przez rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Właśnie dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie – nie inaczej miało to miejsce w przypadku kameasenior.pl.

Jeśli chodzi o działania pod kątem SEO, skupiliśmy się na największych zaletach naszego klienta. Zadbaliśmy o to, aby potencjalny klient wchodząc na stronę https://kameasenior.pl/ mógł bez problemu znaleźć wszystkie interesujące go informacje – opisane w jasny i klarowny sposób. Dzięki temu ruch wytworzony na stronie stał się bardziej wartościowy – w połączeniu z dobrze zoptymalizowaną stroną (pod kątem płynności i czytelności), która miała wpływ na lepsze pozycjonowanie, udało nam się znacząco zwiększyć liczbę osób odwiedzających witrynę, które później kontaktują się w sprawie usług. Innymi słowy – udało nam się osiągnąć najbardziej pożądany przez każdego przedsiębiorcę cel marketingowy!

Nowoczesna Agencja Seo z Olsztyna, szansą dla twojej firmy.

Ciągłość pracy i troska.

Nie porzucamy klienta po wykonaniu pierwszej pracy – współpraca z nami oznacza kompleksową obsługę i zaangażowanie przez cały okres jej trwania. Nasz wkład nie kończy się na jednorazowej optymalizacji strony. Wiemy doskonale, że aby utrzymać efekt reklamy, należy zachować ciągłość. Dla swoich klientów oferujemy bezpłatny konsulting SEO oraz kompleksową obsługę w tym zakresie. Podejmując się konkretnego zadania, naszą intencją jest dopilnować, aby było ono zrealizowane na sto procent możliwości. Największą satysfakcję daje nam spełnienie oczekiwań klienta i jego zadowolenie, co skutkuje najczęściej przedłużeniem współpracy.

Reklama w internecie to nie tylko SEO.

Poza kompleksową obsługą pod kątem pozycjonowania strony internetowej, skuteczne wypromowanie witryny wymaga użycia również innych narzędzi dostępnych w tej kwestii. Najskuteczniejszą drogą reklamy w internecie poza działaniami SEO, które zwiększają ilość naturalnych odwiedzin na stronie, jest Google AdWords. Jest to narzędzie, dzięki któremu – dysponując odpowiednią wiedzą – można uzyskać dużo lepsze wyniki w zakresie ruchu i ilości konwersji na stronie. Świadome zarządzanie kampanią w Google Ads jest jednak dość skomplikowane – łatwo jest przepalić budżet i narazić swoje przedsiębiorstwo na niepotrzebne straty.

Chcąc skutecznie zarządzać kampanią w Google AdWords trzeba wiedzieć, jakie kanały dadzą najlepszy skutek w przypadku danej branży i typu strony internetowej. W przypadku kemeasenior.pl udało nam się dostosować i opracować efektywną kampanię. Po jej uruchomieniu skutek był niemal natychmiastowy, dzięki czemu inwestycja w reklamę szybko się zwróciła i zyski zaczęły rosnąć. Prowadząc kampanię trzeba na bieżąco analizować wyniki i zmiany, jakie zachodzą w algorytmach wyszukiwarki, dostosowywać się do nich i przede wszystkim – wiedzieć jak na nie reagować. Wszystkimi tymi kwestiami zajmujemy się dla naszych klientów, dbając o to, aby byli oni w pełni świadomi procesów zachodzących na ich stronie. Dzięki temu udowadniamy rzetelność naszej firmy i to, że zależy nam na współpracy na zasadach partnerstwa.

Dlaczego warto zdecydować się na zewnętrzną obsługę SEO/SEM?

Prowadzenie aktywnych działań na polu SEO i Google Ads wymaga dużej ilości czasu i obszernej wiedzy w tym temacie. Ponadto, pojawia się potrzeba śledzenia trendów, zmian na rynku a także działań firm konkurencyjnych. Wszystkie te czynności absorbują wiele godzin i wysiłku intelektualnego, który trzeba przeznaczyć na analizę. Oczywiście nie jest niemożliwe, aby samodzielnie zajmować się reklamą w internecie – trzeba się jednak liczyć z koniecznością poświęcenia uwagi i czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na bardziej bezpośredni rozwój naszego przedsiębiorstwa. Zajmując się SEM mamy dużo mniej czasu na rozmowy biznesowe, spotkania z klientami, administrację wewnątrz firmy i zarządzanie pracownikami – nie zawsze istnieje możliwość zrezygnowania z tych aspektów na rzecz reklamy, ponieważ poskutkuje to pogorszeniem sytuacji firmy. Właśnie dlatego najlepiej jest powierzyć te kwestie profesjonalistom, dla których najważniejszy jest zysk klienta. Współpraca z agencją zewnętrzną pozwala na koordynowanie jej działań, ale poprzez przekazywanie wytycznych – nie musimy martwić się o wszelkie kwestie techniczne i analityczne związane z reklamą. Możemy się natomiast skupić na prowadzeniu firmy.

Interesuje cię pozycjonowanie lokalne zapraszamy do współpracy!

Pozycjonowanie stron internetowych w Olsztynie

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku

Pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie

Leave a Reply