Pozycjonowanie SKY Clinic, czyli transplantacja włosów

Od dawna już doskonale wiadomo, że nawet jeżeli dana firma oferuje doskonały towar lub też zapewnia najlepszą usługę w swojej branży, nie przysporzy jej klientów brak obecności w internecie. Internet rządzi się swoimi prawami, które zmieniają się bardzo często, dlatego nieustannie dostosowujemy nasze działania do tego sytuacji, zapewniając odpowiednią widoczność stron klientów z nami współpracujących. Prezentujemy, w jaki sposób realizujemy zadania marketingowe w sieci dla wrocławskiej kliniki medycyny estetycznej, zajmującej się przeszczepami włosów dla mężczyzn.

Sky Clinic – przeszczep włosów dla mężczyzn

Współpraca z firmą oferującą swoje usługi dla dość wąskiej grupy potencjalnych klientów ma dwie strony. Ta jaśniejsza to fakt, że od razu wiadomo, do kogo adresowany jest przekaz, co umożliwiło nam zbudowanie wstępnej strategii. Ta ciemniejsza z kolei to niszowość branży, w której na domiar złego istnieje spora konkurencja. Od razu zdecydowaliśmy się na współpracę, bo wyzwania jakich boją się podjąć inni są naszą specjalnością.

Pozycjonowanie witryny firmowej od podstaw

Współpraca z firmą działającą w branży medycyny estetycznej to jeden z wielu naszych licznych projektów. Pracujemy zawsze na zasadach, które gwarantują sytuacje jasne i możliwości wspólnego tworzenia więzi pozwalającej obu stronom czerpać korzyści. Uwzględniamy specyficzne potrzeby różnych branż i wiemy, że różne są potrzeby naszych klientów, wszystkim jesteśmy stanie zapewnić odpowiednią opiekę w zakresie pozycjonowania i marketingu sieciowego. Oferujemy rozliczenie za efekt, co z pewnością jest bardzo korzystne dla tych wszystkich, którzy lubią wiedzieć, na co tak naprawdę wydają swoje pieniądze. Przejrzyste zasady w postępowaniu z klientami to nasza filozofia działania, do której przekonało się wiele firm. Na tej filozofii kładziemy nasze umiejętności, poparte wieloletnim doświadczeniem i prawdziwą pasją w dziedzinie marketingu internetowego. Ten cały zestaw tworzy mieszankę, dzięki której nasi klienci osiągają zamierzone cele. W jaki sposób działamy?

Optymalizacja strony a pozycjonowanie witryny firmowej

Wszystko zaczyna się przeprowadzenia audytu. Tym krokiem rozpoczęliśmy współpracę, dziś przynoszącą obu firmom zyski i zadowolenie. Podczas audytu, prowadzonego za pomocą specjalistycznych narzędzi, zbadaliśmy stan wyjściowy strony internetowej kliniki https://skyclinictransplantacja.pl/ i ustaliliśmy, jakie jej elementy wymagają zmiany. Odpowiednia optymalizacja strony internetowej kliniki to jednak dopiero początek udanego procesu marketingowego. Nasza wiedza w zakresie projektowania i tworzenia stron firmowych, tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami w branży, pozwoliła na stworzenie strony firmowej naszych klientów gotowej do dalszego rozwoju. Strona kliniki transplantacji włosów została przygotowana do wyścigu na sam szczyt wyników wyszukiwań.

Słowa i frazy kluczowe w pozycjonowaniu strony

Początek dalszych działań wymagał ustalenia wspólnie z klientem, w jakim miejscu się znajdujemy i dokąd zmierzamy. Na tej podstawie powstała baza odpowiednich słów kluczowych, dodatkowo poparta analizą konkurencji i tego, w jakim budżecie możemy działać. Posiadanie tej wiedzy sprawiło, że przedstawiliśmy autorski plan strategii marketingowej dla kliniki i rozpoczęliśmy jej wdrażanie. Jej skuteczność w praktyce potwierdza się niemal każdego dnia, pomagając zbudować dobrą pozycję firmy wśród konkurencji.

Leave a Reply