agencja-marketingowa-olsztyn-gdansk-pozycjonowanie

Jakiś czas temu dla naszego klienta z Niemiec, wykonaliśmy projekt strony internetowej salonu depilacji laserowej https://besthaarentfernung.de

Projekt dotyczył budowy strony internetowej i contentu.

W przyszłość klient rozważa również współpracę odnośnie Kampanii PPC i SEO.

Aktualizacja 08.01.2020

Nasza agencja SEO Managment oferuje szeroki zakres usług mających na celu promocję stron internetowych. Podstawą naszej działalności jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli usługa będąca głównym przedmiotem współpracy z większością naszych klientów. Tak jest również w przypadku współpracy z Besthaarentfernung, czyli firmą funkcjonującą w Niemczech. Zajmujemy się również konsultingiem, projektowaniem stron internetowych oraz przeprowadzaniem kampanii reklamowych PPC w Google AdWords nie tylko w Polsce, ale również za granicą, ponieważ nasi eksperci posiadają wiedzę odnośnie wielu europejskich rynków.  Od chwili rozpoczęcia współpracy z naszymi klientami staramy się włożyć maksymalny wysiłek, aby wspólnie osiągnąć sukces, czyli poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania i zwiększyć ilość klientów i sprzedaży.

Besthaarentfernung – Salon piękności w Niemczech

Agencja Seo Managment współpracuje z salonem depilacji laserowej w Niemczech
Nasza agencja stale rozszerza swoją działalności i pomaga kolejnym firmom w promocji ich strony. Jednym z przykładów naszego międzynarodowego funkcjonowania jest współpraca z firmą Besthaarentfernung. To niemiecki salon piękności, który oferuje swoim klientom bardzo szeroką ofertę różnych zabiegów kosmetycznych i masaży. Firma posiada swoją siedzibę w Berlinie – stolicy Niemiec, co sprawiło, że początek pracy nad wypozycjonowaniem strony było utrudnione poprzez dużą konkurencję. Regularne działania i skupienie się na stopniowym poprawianiu pozycji strony umożliwiły nam jednak dobry start i wprowadziły nas i naszych klientów na ścieżkę sukcesów, która jeszcze się nie skończyła. Współpraca z Besthaarentfernung obejmuje więc takie działania jak pozycjonowanie strony, przeprowadzanie kampanii reklamowych PPC oraz przygotowywanie treści na firmowego bloga. Stosowane techniki przynoszą dobre rezultaty, co najlepiej potwierdzają opinie naszych klientów i szczegółowe raporty, które pomagają nam nadzorować pracę.

Pozycjonowanie strony Besthaarentfernung

Nasza agencja to profesjonalne usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Jest to nasza główna usługa i zazwyczaj na niej skupiamy największą uwagę podczas współpracy z klientami. W przypadku działań związanych z promocją Besthaarentfernung również skupiliśmy się na zwiększeniu ilości wejść na stronę z darmowych wyników wyszukiwania Google. Nie możemy jednak zapomnieć o skutecznych kampaniach Google AdWords, które na późniejszym etapie współpracy dodatkowo zwiększyły liczbę internautów na witrynie.  Pozycjonowanie stron to zbiór wielu skomplikowanych i mniej skomplikowanych działań, które są częścią właściwie niekończącego się procesu. Znaczną część pozycjonowania obejmują optymalizacje dokonywane na stronie i poza nią, czyli tzw. SEO (ang. Search Engine Optimization). O tym, na jakiej pozycji będzie wyświetlana strona w wynikach wyszukiwania, decydują algorytmy oraz boty Google, które regularnie zmieniają swoje najważniejsze założenia. Sprawia to, że proces pozycjonowania jest czasem nieprzewidywalny i zdecydowanie trudniejszy niż kiedyś. Obecnie Google ocenia strony pod względem ponad 200 różnych czynników. Pozycjonowanie stron online nie jest jednak pojedynczym zadaniem, dlatego nasza współpraca z klientami trwa. Pozycjonowanie to proces, ponieważ stale musimy implementować nowe zmiany i optymalizacje na stronie i poza nią.  Proces pozycjonowania wymaga od nas przygotowywania strategii dostosowanej do każdej firmy i strony, przeprowadzania stałych analiz oraz regularnych prac ze stroną.

Jak pozycjonujemy strony naszych klientów?

Jak już wspomnieliśmy pozycjonowanie to długotrwały proces. W przypadku współpracy z Besthaarentfernung pracę nad pozycjonowaniem strony zaczęliśmy od skrupulatnego zaplanowane i zdecydowanie, jak powinniśmy rozłożyć nasze działania w czasie, dzięki czemu mogliśmy od samego początku skutecznie poprawiać pozycję strony. Współpracę z klientami zaczynamy oczywiście od konsultacji, podczas której możemy ustalić cele i przygotować wstępny plan naszej pracy. W dalszej kolejności przechodzimy do przeprowadzenia analizy strony, czyli tzw. audytu SEO. Następnie dobieramy słowa kluczowe. Są one frazami, od których zależy to, czy internauci będą mogli znaleźć stronę w wynikach wyszukiwania Google. Słowa kluczowe dobieramy w taki sposób, aby pomóc klientom przyciągnąć jak największą liczbę klientów gotowych do skorzystania z usług.

Współpraca z Besthaarentfernung skupiała się także na stworzeniu treści dostępnej dziś na stronie, co z oczywistych powodów było utrudnione – firm funkcjonuje w Niemczech, a sama strona jest wykonana w języku niemieckim. Copywriterzy należący do naszego zespołu poradzili sobie jednak z tym zadaniem doskonale. Artykuły oraz opisy znajdujące się na stronie Besthaarentfernung są przygotowane i edytowane w taki sposób, aby były przyjazne dla użytkowników oraz SEO. Opisy i artykuły, które są umieszczone na stronach internetowych to główne czynniki wpływające na pozycję strony w wynikach Google. Aby strony klientów mogły znaleźć się na wyższej pozycji, musimy także zadbać o budowę pozycji i autorytetu strony poza samą witryną (tzw. off-site SEO). Składa się na to przede wszystkim link-building, czyli działania polegające na zbudowaniu profilu linków pochodzącego z respektowanych stron internetowych. Współpraca z Besthaarentfernung od samego początku przebiega bardzo dobrze, chociaż oczywiście nie obeszło się od kilku nie najlepszych decyzji. Jest to jednak „wpisane” w proces pozycjonowania, ponieważ nigdy nie da się w pełni przewidzieć działań konkurencji oraz algorytmów Google.

Na co mogą liczyć nasi klienci?

W SEO Managment zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponować najskuteczniejsze rozwiązania w przystępnych cenach. Nasze działania mają na celu pomóc współpracującym z nami klientom poprawić pozycję strony, zbudować markę firmy i zwiększyć liczbę klientów. W tym celu zajmujemy się wieloma działaniami, jak np. pozycjonowanie stron internetowych, przeprowadzaniem kampanii PPC w Google AdWords, darmowymi konsultacjami z klientami oraz projektowaniem estetycznych stron, które stanowią podstawę do pozycjonowania witryny w internecie.

Leave a Reply