Tworzenie stron internetowych Gdańsk

Obecność w przestrzeni internetowej to podstawa funkcjonowania nowoczesnej firmy. Jeśli chcesz być konkurencyjny i dotrzeć do odbiorców Twoich towarów lub usług z Gdańska, to nasza agencja interaktywna ma dla Ciebie ciekawą propozycję! Możesz zamówić u nas projekt nowoczesnej strony www, która podniesie prestiż Twojej marki i pozwoli jej się rozwinąć. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży kreatywnej możemy zaproponować Ci wygodne warunki współpracy, która z pewnością Ci się opłaci.

Naszą domeną jest również projektowanie sklepów internetowych dla przedstawicieli branży e-commerce i nie tylko. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli pragniesz rozszerzyć swoją sieć sprzedaży o kolejne lokalizacje. Dzięki intuicyjnej i estetycznej platformie sprzedażowej zachęcisz kolejne osoby do kupowania Twoich towarów, co przełoży się bezpośrednio na generowane zyski. W zakres naszych usługi wchodzi nie tylko budowanie strony lub sklepu od podstaw, ale też skuteczne pozycjonowanie. Korzystając z naszej wiedzy z zakresu SEO, sprawimy, że Twoja firmowa wizytówka online będzie bardziej widoczna w sieci.

Dowiedz się więcej

Wyślij zapytanie

Podaj swoje dane w poniższym formularzu, opisz swój projekt i w czym możemy Ci pomóc.

  Mieszkasz w Gdańsku – zamów profesjonalną stronę www

  W dzisiejszych czasach duża część konsumentów chcących zakupić towary lub skorzystać z usług rozpoczyna poszukiwania w sieci. Nic dziwnego, w końcu wystarczy użyć odpowiedniej frazy w wyszukiwarce, aby znaleźć firmy oferujące pożądane opcje w Gdańsku czy innych lokalizacjach. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż szukanie rekomendacji wśród rodziny czy znajomych. Z tego powodu posiadanie własnej, firmowej platformy online to być albo nie być dla Twojej marki. Obecnie swoje strony internetowe zamawiają przedstawiciele większości branż, zdając sobie sprawę z profitów, jakie mogą z nich czerpać.

  Jednak sam fakt posiadania strony www nie wystarczy, aby odnieść sukces w sieci. Witryna będąca wizytówką marki musi być reprezentacyjna, w przeciwnym wypadku tylko zaszkodzi Twojemu wizerunkowi. Oszczędzanie na kosztach projektu tego typu to nie jest dobry pomysł, lepiej wybrać usługi profesjonalnej agencji. W SEO Managment doskonale wiemy, jak powinna wyglądać wzorcowa strona www, która będzie wyglądać atrakcyjnie w oczach odwiedzających. Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji, z którymi możesz się zapoznać w naszym portfolio.

  Projektowanie stron internetowych

  Cechy dobrej strony internetowej 

  Tworząc projekt strony internetowej na zlecenie naszych klientów, zawsze staramy się, aby gotowy produkt był na najwyższym poziomie. Podstawową cechą strony www jest jej użyteczność, w końcu została stworzona w konkretnym celu. Musi być ona czytelna i intuicyjna w obsłudze, aby odwiedzający od razu znalazł wszystkie informacje, jakich potrzebuje. Dobrze widoczne menu, zawierające opis oferty i firmy oraz jej dane kontaktowe zwiększy szansę na to, że potencjalny klient zdecyduje się na Twoje produkty lub usługi. Dobrym pomysłem jest też stworzenie sekcji FAQ, która będzie przydatnym źródłem informacji na temat oferty.

  Nasza agencja interaktywna przy projektach zawsze stawia na nowoczesność, dlatego strony, które tworzymy, są responsywne. Co to oznacza? Witryna, którą dla Ciebie zbudujemy od podstaw, będzie prezentować się atrakcyjnie nie tylko z perspektywy komputera, ale także smartphona. Wbrew pozorom jest to bardzo istotna kwestia, coraz więcej osób poszukuje ciekawych ofert za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Responsywna strona automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana.

  W naszej pracy stawiamy nie tylko na wygodę użytkowania, ale też na bezpieczeństwo. Zlecając nam tworzenie stron www, masz pewność, że gotowy produkt jest zgodny z aktualnymi wytycznymi na temat ochrony danych w sieci oraz posiada certyfikat SSLCoraz więcej internautów unika portali online, które nie posiadają tego typu zabezpieczeń, dlatego są one podstawą każdej, profesjonalnej strony www. Zadbamy też o to, aby na witrynie nie zabrakło informacji na temat plików cookies oraz czytelnego regulaminu dla użytkownika.

  Dobre strony internetowe muszą zawierać unikalne treści w postaci opisów produktów czy usług. Dzięki chwytliwym tekstom twoja oferta będzie prezentować się bardziej atrakcyjnie, co przyczyni się do zwiększenia zysków marki. W trakcie projektowania witryny wypełnimy ją treściami zgodnymi z zasadami SEO, co zapewni jej dobre wyniki w wyszukiwarce. Proponujemy też tworzenie artykułów blogowych, które będą informować Twoich Klientów z Gdańska na temat poszczególnych usług czy produktów.

  Strony internetowe Gdańsk

  Strony internetowe Olsztyn

  Kto w Gdańsku dobrze tworzy strony internetowe CMS 

  Profesjonalne tworzenie stron internetowych musi uwzględniać wygodę użytkownika, jak również administratora. Jeszcze do niedawna w przestrzeni online dominowały witryny statyczne, które są trudne w zarządzaniu dla osób nieznających zasad programowania. Doskonałą alternatywą dla nich są strony www korzystające z systemu CMS. Rozwinięciem tego skrótu jest Content Management System, co w wolnym tłumaczeniu z angielskiego oznacza po prostu System Zarządzania Treścią. Witryna tego typu jest intuicyjna w obsłudze, również dla osoby nieposiadającej wiedzy informatycznej.

  Tworzone przez naszą agencję interaktywną strony internetowe są zawsze zaopatrzone w prosty panel administracyjny. Za jego pośrednictwem będziesz mógł zmienić dane zawarte na witrynie, szybko i bez problemu. To bardzo przydatna opcja, z której będziesz na pewno często korzystać. W końcu poszczególne informacje na temat cen, oferty i opisu produktów czy usług mogą ulec zmianie i trzeba będzie dokonać aktualizacji. CMS umożliwia korzystanie z dodatkowych wtyczek, oferujących wiele praktycznych rozszerzeń np. przycisk “Lubię to!” Facebooka czy system rezerwacji na potrzeby hoteli, salonów kosmetycznych czy fryzjerskich.

  Strony www Gdańsk

  Strony www Olsztyn

  Projektowanie sklepów internetowych

  Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają obecnie na wprowadzenie funkcji sprzedaży bezpośrednio na stronie firmy. Jeśli chcesz rozszerzyć zasięg działalności o klientów spoza Gdańska, to taka opcja musi Cię zainteresować. W agencji projektujemy sklepy internetowe, które są bardzo proste w obsłudze i wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi. Dzięki czytelnemu interfejsowi klient zwiększysz szansę na zainteresowanie potencjalnego kupującego swoimi towarami, co się przełoży bezpośrednio na zwiększenie Twoich zysków ze sprzedaży.

  Twój nowy sklep internetowy będzie zaopatrzone we wszystkie funkcje, jakie powinny się znaleźć na nowoczesnej platformie sprzedażowej. Poszczególne kategorie i produkty wypełnimy atrakcyjną treścią zgodną z zasadami SEO. Wprowadzimy wygodne opcje zakupu oraz możliwość wyboru sposobu zapłaty, oraz wysyłki towaru. Dobrym rozwiązaniem jest system płatności online, najlepiej z funkcją BLIK. W opisie danego artykułu zostanie umieszczona atrakcyjna grafika podglądowa, zachęcająca do kupna. Nasza oferta z zakresu projektu sklepu online obejmuje tworzenie go od podstaw lub na bazie istniejącej witryny. Aby dowiedzieć się więcej, na temat usług z tego zakresu, skontaktuj się z nami!

  Interesuje cię tworzenie strony internetowej? Zapraszamy do kontaktu!

  Dowiedz się więcej

  Projekt graficzny sklepu lub strony www 

  Jako profesjonalna agencja interaktywna zawsze staramy się, aby nasze usługi były kompleksowe. Dlatego oprócz projektowania sklepów oraz stron www proponujemy Ci także stworzenie identyfikacji wizualnej Twojej marki. To doskonała opcja, jeśli dopiero rozpoczynasz działalność gospodarczą w Gdańsku i budujesz wizerunek firmy od podstaw. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje tworzenie logo, które zainteresuje potencjalnych klientów Twoimi usługami czy produktami. Nasi doświadczeni i kreatywni graficy dostosują projekt do branży, w której działasz, jednocześnie korzystając z Twoich sugestii i pomysłów.

  Kiedy profesjonalne logo będzie już gotowe, stworzymy oprawę graficzną strony lub sklepu na podstawie jego kolorystyki i stylu. Spójna identyfikacja wizualna jest bardzo ważna dla estetyki całej platformy. Dzięki temu odwiedzający chętniej pozostaną na stronie na dłużej, co zwiększy szanse na dokonanie sprzedaży. Zaprojektowana przez naszych artystów grafika trafi do poszczególnych części witryny, możesz ją wykorzystać również do celów marketingowych, np. na ulotkach czy plakatach reklamowych.

  CZAS NA ZMIANY

  Pozycjonowanie stron i audyt SEO

  Nawet najbardziej intuicyjna i estetyczna strona internetowa nie wystarczy, jeśli nie zostanie dobrze wypozycjonowana. Proponujemy Ci profesjonalne usługi w zakresie działań SEO, które zwiększą widoczność Twojej witryny w sieci. W agencji interaktywnej współpracujemy z doświadczonymi pozycjonerami, którzy doskonale orientują się w swojej branży. Konsumenci poszukujący towarów przeważnie korzystają z wyszukiwarki Google, wprowadzając odpowiednie słowa kluczowe. Dzięki narzędziom Google Analytics zbieramy najpopularniejsze frazy, a następnie umieszczamy je w sposób naturalny w treści na Twojej stronie. Dzięki takim działaniom jest ona bardziej atrakcyjna dla algorytmu wyszukiwarki, który ja lepiej promuje w wynikach. 

  Na potrzeby istniejącej już strony www możemy przeprowadzić profesjonalny audyt SEO. To bardzo przydatna opcja, jeśli Twoja witryna jest mało popularna i zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży czy dotarciu do nowych odbiorców usług. Informacje zebrane w trakcie tego zadania pozwolą nam opracować plan działania. Wykryjemy wszelkie błędy w optymalizacji strony, a także poznamy wszystkie odnośniki, jakie do niej prowadzą. Aby audyt SEO był kompletny, trzeba na niego przeznaczyć co najmniej kilka dni. W niektórych sytuacjach termin może się przedłużyć do miesiąca

  Kontakt
  CZAS NA ZMIANY

  Dlaczego pozycjonowanie lokalne w Gdańsku jest ważne?

  Wiesz jak ważne jest pozycjonowanie strony? A wiesz, że działania seo powinny być podejmowane już na etapie projektowanie witryny? Czm jednak są działania seo i dlaczego są takie ważne? Pozycjonowanie to działanie, które pozwala zwiększyć widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach. Ze względu na wysoką pozycję w wyszukiwarkach, potencjalnym odbiorcom łatwiej trafić na stronę. W wielu branżach pozycjonowanie stron internetowych jest kluczową usługą w działalności firmy. Dobrym przykładem jest sklep internetowy. Bez odpowiedniej promocji w wyszukiwarkach nie będzie to możliwe. Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na sukces pozycjonowania jest dobór odpowiednich słów kluczowych. W przypadku gdy coś związanego z seo się nie zgadza, musimy znaleźć przyczynę. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się audyt seo, który nie tylko pokaże błędy, ale również zasugeruje rozwiązania problemów. Na szczęście jeżeli chodzi o pozycjonowanie Gdańsk oferuje rozwiązania, dzięki którym Twoje strona będzie doskonale widoczna, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

  Kontakt