Bez kategorii

test super

By 30/11/2019 30 listopada, 2021 No Comments

Lauren Sanchez opublikowała zdjęcie na Instagramie w bardzo świątecznym jesiennym zespole podczas świętowania Święta Dziękczynienia ze swoim chłopakiem, założycielem Amazon, Jeffem Bezosem.

Uśmiechnęła się do zdjęcia, obejmując Bezosa i szefa kuchni Charliego Palmera przed Świętem Dziękczynienia. Osobowość medialna przyjęła ciepły jesienny look w sukience na ramiączka. 51-latek pochwalił się brązem w neutralnym miedzianym kolorze, który miał biały nadrukowany detal. Sukienka miała prosty dekolt z ramiączkami spaghetti, a także zwężoną talię i wycięcia po bokach. Jej wygląd uzupełniła para dużych, srebrnych kolczyków.

Codzienny styl Sancheza składa się z minimalistycznych klasyków, które naprawdę podkreślają komfort. Na Instagramie zamieszcza swoje zdjęcia w luźnych koszulkach z długim rękawem, wytrzymałych dżinsach i ostrych sukienkach. W przypadku butów Sanchez skłania się ku butom, pompkom i trampkom takich marek, jak Alexander McQueen.

 

Jeśli chodzi o czerwony dywan, Sanchez nie boi się grać w zespołach obracających głowę. Na początku tego miesiąca matka trójki dzieci wzięła udział w gali LACMA Art + Film ze swoim chłopakiem. Miała na sobie srebrną cekinową sukienkę z długimi rękawami, która miała wycięcie i mały zamszowy detal z kokardą, a także rozcięcie z boku sukni. Podniosła zespół parą pasujących błyszczących pomp platformowych z otwartym palcem i cienkim paskiem, który owinął się wokół kostki.

 

…….

Leave a Reply