Warto wiedzieć

Blogi modowe: 12 najpopularniejsze propozycje

By 17/01/2020 2 kwietnia, 2020 No Comments

W dzisiejszych czasach zarówno vlogi, jak i blogi modowe stanowią swoistą inspirację dla tysięcy osób. Co ciekawe, coraz większym zainteresowaniem cieszą się twórcy, którzy szukają prostych i tanich rozwiązań w sieciówkach, a nie na wybiegach. Wielu z nich często samodzielnie tworzy różne projekty, co z pewnością podoba się ich odbiorcom. Ranking blogerów modowych, który dla Was przygotowaliśmy, przedstawia najpopularniejszych blogerów, którzy cieszą się zaufaniem i sympatią wśród internautów.

12 najpopularniejszych blogów modowych

Blogi modowe zagraniczne z pewnością znacząco wpłynęły na treści polskich twórców. Wielu autorów w swoich publikacjach odnosi się do inspiracji z różnych zakątków świata, co sprawia, że moda w naszym kraju, stała się aspektem pod wieloma względami niezwykle elastycznym. Blogerki modowe coraz chętniej wracają do trendów z ubiegłych dekad i łączą je z nowymi aspektami. Ciekawe jest również to, że do grona najlepszych blogerek modowych, możemy zaliczyć kobiety z różnego pokolenia, które od wielu lat tworzą treści w serwisach internetowych.

1. Balakier style

Nasz ranking otwiera Krystyna Bałakier wrocławska stylistka i blogerka, która tworzy stylizację przeznaczone dla kobiet 50 plus. W swoich wpisach pokazuje, że bez względu na wiek, każda przedstawicielka płci pięknej, może wyglądać modnie i elegancko. Blogerka ma na swoim koncie również publikację książkową Dojrzała Elegancja, która gości w domowych biblioteczkach niejednej osoby. To, co z pewnością wyróżnia Krystynę, to fakt, że najczęściej w swoich propozycjach odnosi się do ubrań pochodzących od polskich marek. Bardzo często w swoich wpisach podkreśla wagę dodatków, które według niej są niezwykle ważnym elementem każdej stylizacji – bez względu na to, czy ubieramy się do pracy, na randkę, czy spacer. Chociaż modowe blogi są obecnie bardzo popularne, to mało który twórca, tak jak Krystyna odnosi się w swoich artykułach również do jakości materiałów, z których szyte są ubrania.

https://balakier-style.pl/

https://www.tamaragonzalezperea.com/

Leave a Reply